Domů > Hľadáme tím

Hľadáme vlásenkáře

Momentálne hľadáme ďalšie vlásenkáře, pretože naša kadernícka dielňa je veľmi zaneprázdnená. V čakacej dobe máme toľko žiadateľov. A pretože vieme, že ich situácia pre nich nie je ľahká a nechcú chodiť mesiace bez vlasov, radi by sme pomáhali intenzívnejšie, preto privítame do svojho tímu skúseného vlásenkáře / vlásenkářku. Nehľadáme externého vlásenkáře, hľadáme vlásenkáře na hlavný pracovný pomer (HPP), ktorý bude plne pracovať len pre Nadačný fond Daruj vlasy. Váš obsah bude meranie žiadateľov, výber vlasov pre parochňu a na zakázku vyrobené parochne. A nebudú žiadne chýbajúce konečné odovzdanie parochně. Vaša tvrdá práca bude vždy náležite odmenená! Nielen finančne, ale aj vďaku a potešenie našich žiadateľov.

 

 

Hľadáme brigádnikov

Akútne hľadáme 1-2 brigádnikov, ktorí by nám pomáhali s príjmom vláskov, pretože nám ich chodí stále viac a práce tak rastie nad hlavu. S každým vrkočom je veľa administrácie, vyčesávanie apod .- čo sa s prijímanými vlasmi deje si ostatne môžete prečítať v našom článku Využitie darovaných vlasov. Brigáda pracuje v kancelárii Hradec Králové a má voľný pracovný čas, budeme vždy hovoriť podľa vášho času.

 

Hľadáme dobrovoľníkov

Pretože práca je na vzostupe, nielen pri výrobe parochní, vítame každú pomocnú ruku v práci. Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí sa chcú zapojiť len za dobré, nie za peniaze. Verte, že dobrý pocit, že pomáhate tým, ktorí to potrebujú, je naozaj neplatený. Byť len hodinu vášho času pre nás bude znamenať viac, než si myslíte. Hľadáme dobrovoľníkov v našej kancelárii v Hradci Králové.

 

Kontaktujte nás

Či máte záujem o pomoc s emailom info@darujvlasy.cz.

Facebook komentáre