Domů > O nás > Náš team

VÝKONNÝ TEAM NF DARUJ VLASY

Veronika Suchá – Riaditeľka NF Daruj vlasy

Veronika má ako riaditeľka NF Daruj vlasy na starosť celkový chod NF, spolupracuje s donormi a podporovateľmi. Do jej činnosti spadá aj komunikáciu s médiami, externými spolupracovníkmi a partnermi NF Daruj vlasy.

Eliška Bučková – Patrónka NF Daruj vlasy

Eliška je patrónkou NF Daruj vlasy a má na starosti spolu s riaditeľkou NF komunikáciu s médiami.

Kamila Smetanová – Administrátor webu a PR NF Daruj vlasy

Kamila zaisťuje správu webu a sociálnych sietí NF Daruj vlasy, tvorbu PR článkov a celkový marketing NF Daruj vlasy.

Bronislava Růžičková – Projektová koordinátorka NF Daruj vlasy

S Broňou sa stretnú najmä žiadatelia o parochňu, stará sa o jednoduchý priebeh od žiadosti, cez výber vlasov, meranie až po odovzdanie výslednej hotovej parochne. Pre žiadateľov je osobným kontaktom a pomáha im v celom procese. Súčasne koordinuje aj zber jednotlivých darov vlasov a stará sa o správnosť darcovských zmlúv.

Ondřej Suchý – Externý projektový vedúci NF Daruj vlasy

Ondřej zodpovedá za chod NF Daruj vlasy po technickej stránke, organizuje prácu a jednotlivé projekty nadačného fondu. 

SPRÁVNA RADA NF DARUJ VLASY

Ing. Ondřej Suchý  – Predseda správnej rady

Ondřej vyštudoval na ČVUT odbor podnikania a managementu, spoluzaložil a vedie firmu ProfiBeauty, ktorá úspešne pôsobí na trhu 8 rokov. Stál spoločne s manželkou Veronikou Suchou pri zrode nadačného fondu Daruj vlasy, podieľal sa na vytvorení vízie a mechanizmu NF Daruj vlasy a následne pomáha ako externý projektový vedúci s naplnením jeho poslanie. Ondřejove mnohoročné skúsenosti s vedením projektov, kreatíva a chuť prispieť k rozvoju nadačného fondu sú dôležitým vkladom pre NF Daruj vlasy.

Veronika Suchá  – Člen správnej rady

Veronika vyštudovala Freedom High School v štáte Florida, v USA, kde žila viac ako 10 rokov. Z USA si priviezla cenné skúsenosti najmä v oblasti podnikania a odbore vlásenkárstva. Stála pri zrode myšlienky podporovať ľudí postihnutých stratou vlasov a spolu s Ondřejom založila NF Daruj Vlasy.

Bronislava Růžičková – Člen správnej rady

Bronislava je certifikovanou vlásenkárkou s dlhoročnou praxou. Jej hlavnou činnosťou sú kozmetické služby, ktoré prevádzkuje cez 20 rokov, prevažne ako SZČO. Vo svojom voľne sa venuje najmä hre na organ pri kostolných omšiach. Je silne duchovne založený človek.

Facebook komentáre