Domů > Pre žiadateľov

Potrebujete našu pomoc? Nehanbite sa o ňu požiadať…

… práve pre Vás náš nadačný fond Daruj vlasy existuje! NF Daruj vlasy vznikol za účelom pomôcť všetkým, ktorí prišli o vlasy v dôsledku nejakej zdravotnej komplikácie, ak patríte medzi tieto osoby, máte právoplatný nárok na našu pomoc. Veľmi radi Vás podporíme aspoň po Vašej psychickej stránke. Veľmi radi Vám pomôžeme získať parochňu presne na mieru, tak aby sa Vám príjemne nosila a cítili ste sa v nej ako by s Vami už vyrástla. Mnohí pacienti totiž uvádzajú, že po tom, čo začali nosiť parochňu, stratili svoje pravé ja. Nebojte sa! Táto záležitosť sa týka len parochní, ktoré nie sú identické s Vašimi vlasmi. Ak za každú cenu netúžite po zmene imidžu, necháme Vám u nášho partnera spoločnosti ProfiBeauty s.r.o. zhotoviť parochňu presne tak, aby zodpovedala Vášmu vzhľadu pred tým než ste o vlasy prišli. Nikto tak nespozná, že vlastne nosíte parochňu!

Čo je potrebné urobiť?

  • Vyplniť žiadosť

zadost

Každý žiadateľ o parochňu musí najprv vyplniť žiadosť. Do žiadosti nie je potrebné uvádzať nič, čo by vám bolo nepríjemné. Predovšetkým nezabudnite ale uviesť Vaše meno a kontakt v podobe emailu a telefónu. Bez týchto informácií sa s Vami nebudeme môcť ďalej spojiť. Do žiadosti prosím uveďte, prečo ste sa rozhodli požiadať o parochňu. Nemusíte uvádzať podrobnosti, stačí z akého dôvodu ste prišli o vlasy a prečo by NF Daruj vlasy mal pomôcť práve Vám.

  • Vyčkať až Vás NF Daruj vlasy bude kontaktovať

telefonista

Naším zámerom je pomôcť každému žiadateľovi, ale iste chápete, že možnosti NF Daruj vlasy sú obmedzené, buďte trpezliví a zhovievaví. V momente, keď vyberieme Vašu žiadosť, sa s Vami telefonicky či prostredníctvom emailu spojíme a dohodneme sa na osobnej schôdzke.

  • Dostaviť sa na meranie

mereni

Meranie môže prebehnúť priamo vo vlásenkárskej dielni spoločnosti ProfiBeauty v Prahe na Vinohradoch alebo v Hradci Králové. V prípade, že sa nemôžete dostaviť zo zdravotných dôvodov, dohodneme sa na schôdzke u Vás doma či v zdravotníckom zariadení. Pri tejto schôdzke dôjde k meraniu, pri ktorom si vezmeme miery Vašej hlavy, zaevidujeme si Váš odtieň a štruktúru vlasov, hustotu a požadovanú dĺžku parochne. Súčasťou merania je aj fotenie, ktoré je pre nás veľmi dôležité, ako pre výrobný proces, tak pre propagáciu, aby sme namotivovali darcu a samozrejme upozornili aj ďalších potenciálnych žiadateľov. Fotenie môžeme vykonať diskrétne, bez fotenie spredu, takže môže byť zachovaná Vaša anonymita ak je to Vaším prianím. Pre našich žiadateľov nechávame zhotoviť parochne s polodlhými vlasmi, ale na zvláštnu požiadavku sme ochotní nechať zhotoviť aj parochňu s dlhými vlasmi. Avšak v tom prípade musíte počítať s tým, že za dlhšie vlasy si budete musieť priplatiť Vy. Dlhé vlasy sú už estetická požiadavka, taký bonus navyše.

  • Čakať až sa parochňa vyrobí

vyroba-paruky

Potom už nasleduje samotná výroba parochne, ktorú pre nás ručne zhotovujú vo vlásenkárskéj dielni spoločnosti ProfiBeauty s.r.o. Výroba trvá približne 3 – 5 týždňov.

  • Dostaviť sa na odovzdanie parochne

odovzdani-paruky

Vo chvíli, kedy je parochňa vyrobená, sa s Vami znova spojíme a dohodneme si osobné stretnutie, ktoré opäť podľa Vašich a našich možností prebehne buď v Prahe alebo v Hradci Králové. Pri odovzdaní parochne prebehne záverečný styling, parochňu dostrihneme do ideálneho vzhľadu k Vašej spokojnosti. Je možné, že Vám parochňa nemusí 100% sedieť, to sa stáva najmä v momente, kedy meranie prebehlo ešte s vlasmi a parochňa sa odovzdáva už bez vlasov. V tom prípade samozrejme všetko ešte doupravíme. Na záver Vám ešte poradíme, ako sa o parochňu starať a spravíme si niekoľko fotografií (opäť všetko môže prebehnúť bez tváre, nikoho do ničoho nenútime).

Facebook komentáre