Domů > Vlasová aukcia

Môžete tiež podporiť darcovské darcovstvo vlasov spojením verejných aukci. V týchto aukciách bude vydražená darovaná kópia, ktorú z času na čas vyberieme ako mimoriadne krásnu a skutočne hodnotnú kópiu. Pri príjme vrkoča totiž každý vrkoč meriame, vážime a naceňujeme, čím dlhší vrkoč je, tým vyššiu hodnotu má, takže hneď pri prijatí zhodnotíme využitie každého vrkoča (či poslúži "iba" na parochňu alebo naopak prinesie vysokú čiastku vďaka záujmu k predlžovanie vlasov). Niekoľkokrát nás kaderník oslovil, ak si od nás nemohol kúpiť vlasy. Vlasy od našich darcov sú spoľahlivým materiálom na predlžovanie vlasov, na rozdiel od mnohých predajcov vlasov. Kaderníci, ktorí predlžujú vlasy, o tom vedia. Predajcovia s vlasmi často ľudské vlasy kombinujú napríklad s umelými vlasmi a pod. Tieto vlasy sú následne v predlžovaní vlasov veľmi problematické, pretože po pár týždňoch nosenie sú znateľne poničené na rozdiel od tých pravých ľudských. A nehovoríme o sfarbení, keď umelé vlasy chytľajú úplne odlišné odtiene. Nie je teda prekvapujúce, že majitelia salónov na predlžovanie vlasov chcú kúpiť od nás, že chcú svoje vlasy priamo od českých darcov. Nadačný fond však nefunguje ako predajca vlasov, takže sme doteraz odmietli tieto kaderníctvo.

Na niektorých kobercoch, ktoré merali viac ako 50 cm, sme však vedeli, že každý kaderník bude držať svoje ruky, a tak sme sa im pokúsili ponúknuť. Aukrovali sme prostredníctvom Facebooku, ale bohužiaľ výsledok nebol to, čo sme očakávali. Dražba nám brala veľa času, pretože sme museli nejaký vrkoč vybrať, nafotiť ho, vytvoriť príspevok, sledovať prihodenia, potom cop poslať … V tom horšom prípade, keď boli ceny podhodnotené, sme spolu s ProfiBeauty prihadzovali vyššie sumy, aby vrkoč získal aspon Základná cena. Tak sme nakúpili 6 policajtov a aukciu sme ukončili. Teraz však chceme znova vstúpiť do aukcie. A tentokrát to urobíme verejne a profesionálne!

Ako sa uskutoční aukcia?

  • Z času na čas, keď dostaneme veľmi cenný kus, vyhlásime verejnú aukciu
  • Aukcia sa uskutoční v salóne ProfiBeauty, čo nám dáva priestor
  • Na aukcii sa budú môcť zúčastniť len registrovaní účastníci
  • Registrácia sa môže uskutočniť prostredníctvom online registrácie nižšie
  • Na registrovaný e-mail Vám zašleme pozvánky s dátumami aukcie
  • Každá dražená polícia začne v základnej výške a ten, kto vám ponúkne najvyššiu sumu, získa cenu
  • Suma policajtov bude vyplatená verejnému transparentnému účtu
  • Čo očakávame od aukcie?

To, že vďaka vlasov dostaneme na nadačný fond veľmi peknú sumu, ktorá bude asi 2x vyššia (ak nie viac) ako bežné nákupné ceny. Prečo? To je jednoduchá odpoveď. Pretože táto parochňa bude môcť získať parochňu! Aukčné kópie majú obrovskú hodnotu – sú to 100% ľudské vlasy, sú 100% pravé stredoeurópske vlasy, sú orientované smerom k rastu, sú väčšinou nenarobené! – Všetky tieto artefakty sú pre predajcov vlasov zďaleka zrejmé – a navyše tieto vlasy nesú odkaz – aby pomohli iným! Boli darované, aby pomohli iným! Daroval je niekto s čistým srdcom, ktorý sa možno vzdal svojej pýchy so slzami v očiach, ale tešila ho tá predstava, že jeho vlasy rozžiari oči niekoho, kto trpí. To je dôvod, prečo očakávame, že tieto vlasy nezostanú na takej výške, ktorá je bežná, tieto vlasy majú nadhodnotu a radi mnohým ľuďom naraz. Príďte s nami pomôcť.

 

REGISTRACE NA AUKCI

 

Facebook komentáre